Головна

Кафедра працює зі студентами денної форми навчання протягом чотирьох, а заочної форми – чотирьох з половиною років, після чого вони складають іспит з іноземної мови на ступінь бакалавра. Викладачі кафедри також навчають магістрантів та аспірантів, готуючи їх до відповідних екзаменів. Загальне навчальне навантаження викладачів кафедри становить понад 15 тисяч годин на рік.

Окрім навчальної роботи кафедра займається науковою та науково-методичною роботами. Наукові дослідження проводяться у наступних напрямках: теорія та методика викладання іноземних мов, теорія та методика професійної освіти, теорія перекладу, типологічна та порівняльна лінгвістика, когнітивна лінгвістика, дискурс. Про результати своєї роботи члени кафедри щорічно доповідають на різноманітних наукових конференціях, підтримуючи професійні та дружні зв’язки з колегами з інших вузів Вінниці та України. Вже доброю традицією стало проведення щорічного міжвузівського семінару «Мова-шлях до порозуміння». В ньому беруть участь викладачі кафедри ІМ, кращі студенти нашого вузу та вузів міста Вінниці.

Кафедра є колективним членом TESOL – Ukraine, і її викладачі регулярно беруть участь у наукових конференціях та семінарах цієї організації з метою підвищення своєї професійної майстерності.

Викладачі кафедри постійно працюють над створенням посібників та методичних розробок для студентів різних спеціальностей. За останні роки на кафедрі створено 23 посібників та методичних вказівок, 2 монографії, 3 патенти.

Задля долучення до світових сучасних технологій та вдосконалення методик викладання всі викладачі та методисти кафедри пройшли комп’ютерні курси у 2000-2001р.р.

Щорічно у рамках загально університетської програми кафедра проводить конференцію та олімпіади з іноземних мов, до участі у яких запрошуються студенти усіх інститутів та курсів. Переможці беруть участь у всеукраїнських олімпіадах. Так у 2008 р. студент гр. ПЗ-03 Ін ІТКІ Кушнір Д.В. став переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова» у місті Дніпродзержинську.

Колектив кафедри ІМ складається з 34 осіб, з яких 4 доценти, 7 кандидатів наук, 9 ст. викладачів, 17 викладачів, 2 інженери І категорії, 2 ст. лаборанти.

ОСТАННІ НОВИНИ
З чого починається день для викладача...
З чого починається день для викладача і студента? З РОЗКЛАДУ! Зручний, актуальний розклад вже в системі з можливістю користування в мобільних. Дякуємо всім, хто долучився до цієї кропітливої роботи!...
(06/10/2017 19:51:54)
Шановні викладачі! Для оптимізації часу роботи...
Шановні викладачі! Для оптимізації часу роботи викладачів та співробітників деканату в інструменти роботи з екзаменаційно-заліковими відомостями додано нову функцію – надсилання електронної відомості в деканат. Тепер методисти деканату можуть роздруковувати готові відом...
(26/06/2017 09:43:07)
Інтеграція електронних ресурсів ВНТУ динамічно триває!...
Інтеграція електронних ресурсів ВНТУ динамічно триває! Вже сьогодні у власному репозиторії (Мій репозиторій) ви можете побачити свої праці, що опубліковані в репозиторії університету. Реекспорт публікацій загального репозиторію у власні репозиторії викладачів системи Je...
(01/12/2016 07:55:00)