Наукова та навчально-методична робота

Засідання секції іноземних (англійської, німецької) мов та секції технічного перекладу ХLVІ науково-технічної конференції інституту соціально-гуманітарних наук

16 березня 2017 було успішно проведено засідання секції іноземних (англійської, німецької) мов та секції технічного перекладу ХLVІ науково-технічної конференції інституту соціально-гуманітарних наук

Програма конференції була насичена інформативними доповідями та комп’ютерними презентаціями, що викликали інтерес у слухачів і супроводжувалися жвавою дискусією.

 

1 Присутні: 87
з них студентів 68
представників інших організацій
2 Заплановано доповідей всього: 62
зроблено доповідей всього 44
з них студентами 34

Рішенням оргкомітету визнали кращими доповіді таких студентів:

  • по секції іноземних (англійської, німецької) мов:
Прізвище Ім’я По батькові Факультет Група
1 Павлов Володимир Сергійович ФКСА О–15б
2 Концевой Антон Олександрович ФКСА 2СІ–14б
3 Ольшанська Наталя Михайлівна ФКСА 2СІ –15б
4 Кушнір Анастасія Володимирівна ФКСА 2СІ –15б
5 Барвінченко Вікторія Іванівна ФКСА 2СІ –15б
6 Дажура Олена Вікторівна ФІТКІ 2ПІ–14б
7 Вуйко Павло Сергійович ФКСА 2СІ –15б
8 Слободянюк  Владислав Сергійович ФКСА 2СІ –15б
9 Попсуй Ліна Віталіївна ФЕЕЕМ 4Е–14б
10 Ільчук Дмитро Русланович ФІРЕН РТр–14б
11 Голодюк Володимир Сергійович ФЕЕЕМ 2Е–14б
12 Шевченко Ігор Ігорович ФБТЕГП Б–14б
13 Король Діана Сергіївна ФІТКІ 2ПІ–16б
14 Черниш Анастасія Віталіївна ФІТКІ 2ПІ–16б
15 Бобров Ілля Сергійович ФБТЕГП БТ–16мс
16 Гірдвайніс Владислав Аудрісович ФІТКІ 2КН–16б
17 Гринчук Владислав Вікторович ФІРЕН ТКп–14б
18 Зелінська Дарія Олегівна ФІТКІ 2КН–16б
19 Сацький Дмитро Володимирович ФІТКІ 2ПІ–13б
20 Романчук Іван Олександрович ФІРЕН МЕ–13б
21 Гоголкіна Анастасія Олександрівна ФІРЕН ТКт–13б
22 Кримчук Богдан Валерійович ФКСА 2СІ –13б
23 Данілов Андрій Олегович ФМІБ 1УБ–13б
24 Палій Владислав Олегович ФКСА МІТ–13б
  • по секції технічного перекладу:
Прізвище Ім’я По батькові Інститут Група
1 Іванчик Тамара Віталіївна ФМІБ МОф-15
2 Подолянчук Катерина Василівна ФМІБ МОф-15
3 Арсенюк Дмитро Вікторович ФМІБ 1УБ-15

 

Вітаємо учасників Олімпіади з англійської мови  2017 з перемогою!

І місце                            Дажура Олена – 2ПІ-14б

 

ІІ місце                          Міронова Вікторія – МОз-14б

                                         Стадній Олександра – 2СІ-14б

 

ІІІ місце                        Христофор Ярослав – 1БС-15

 

ІV місце                        Іванчик Тамара – МОф-15б

                                        Шаталюк Сергій – МОф-16б

                                        Розбийголова Віталій – 1КН-16б

                                        Милосердов Дмитро – 1КН-16б

 

Бажаємо успіхів!

ОСТАННІ НОВИНИ